KRAJICZECH FV HDK Hliníkový držák pro kombinované šrouby M10
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Hue Being |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718696175293 |
| Délka | 482 |
| Průměr | 482 mm |
| Rozměry | 800x421x421mm |
| Šířka | 482 |
| Výška | 80 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 148 mm |
| Podskupina zboží | Svítidla |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 500 mm |
| Teplota chromatičnosti | 22-6500/WA K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Nastavitelná |
| Výška balení | 503 mm |
| Index barevného podání | 80 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 24 V |
| Příkon | 25 W |
| Světelný tok | 2900 lm |
| KOD | PHI8718696175293 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718696175293 | ks | 1 | ks |
| GPC | 915005914701 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KCHDKB
KOD VÝR.:HDKB
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:MO245039905
KOD VÝR.:245039905
EAN.:8596099026226
KOD KRAT.:BES14315
KOD VÝR.:2413150132
EAN.:8595025314338
KOD KRAT.:OSEDL12/840HF
KOD VÝR.:4058075822115
EAN.:4058075822115
KOD KRAT.:BES14325
KOD VÝR.:2413250132
EAN.:8595025314369
KOD KRAT.:OSESVALEM24840
KOD VÝR.:4099854042560
EAN.:4099854042560
KOD KRAT.:OSEDT/E10/840HF
KOD VÝR.:4058075822313
EAN.:4058075822313
KOD KRAT.:SP81041001
KOD VÝR.:81041001
EAN.:4013902110162
KOD KRAT.:BEP0110
KOD VÝR.:1901011000
EAN.:8595025302151
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena