PHILIPS žárovka T22 15W 230V E14 do trub 300st.
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
| Výrobce: | |
| Výrobce | Schneider |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 5904093475088 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 25 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 2.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 25 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| KOD | AMEDWP20 | ks | 1 | ks |
| EAN | 5904093475088 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:AB3251-01915
KOD VÝR.:3251-01915
EAN.:8595017202070
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENH377/376BL1
KOD VÝR.:7638900253023
EAN.:7638900253023
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:OSQTP5249230
KOD VÝR.:4008321329431
EAN.:4008321329431
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
KOD KRAT.:PHI8718696163320
KOD VÝR.:3123731P1
EAN.:8718696163320
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
KOD KRAT.:KKNR68/10_ZB
KOD VÝR.:NR 68/10_ZB
EAN.:8595057619043
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena