Schneider chránič proudový 2P 25A/30mA iID A 10kA
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
| Výrobce: | |
| Produktová řada | QTP |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321329431 |
| Váha | 0.024 kg |
| Délka | 360.00 |
| Rozměry | 3,6x3x2,1cm |
| Šířka | 30.00 |
| Výška | 21.00 |
| Balení | 20 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 360 mm |
| Podskupina zboží | pro zářivky |
| přepravní rozměr cm | 36 cm |
| Skupina zboží | Předřadníky a trafa |
| Šířka balení | 30 mm |
| Třída svítidla | I |
| Výška balení | 21 mm |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| EAN | 4008321329431 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSQTP5249230 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4008321329448 | bal | 4 | ks |
| EAN | 4008321123831 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMA9Z21225
KOD VÝR.:A9Z21225
EAN.:3606480442988
KOD KRAT.:PHZIR175PAR38
KOD VÝR.:871150060053015
EAN.:8711500600530
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
KOD KRAT.:PHI8718696163320
KOD VÝR.:3123731P1
EAN.:8718696163320
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
KOD KRAT.:KKNR68/10_ZB
KOD VÝR.:NR 68/10_ZB
EAN.:8595057619043
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena