KANLUX zpětná klapka 120mm /70962/
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057619043 |
| Průměr | 73 mm |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40.78 mm |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 4.078 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40.78 mm |
| Užití | Konektor |
| Výška balení | 40.78 mm |
| EAN | 8595057619043 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKNR68/10_ZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
KOD KRAT.:PHLEDHLSHOUT5MEU
KOD VÝR.:8718699709853
EAN.:8718699709853
KOD KRAT.:NO111147
KOD VÝR.:111147
EAN.:8592765111470
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
KOD KRAT.:EE1000485
KOD VÝR.:1000485
EAN.:8592847001477
KOD KRAT.:BEK0201
KOD VÝR.:1821100100
EAN.:8592920030189
KOD KRAT.:MORS400KUPR
KOD VÝR.:OZVORS400KUPR
KOD KRAT.:VA16611
KOD VÝR.:16611
EAN.:4008496678044
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena