PHILIPS žárovka T22 15W 230V E14 do trub 300st.
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017202070 |
| Balení | 50 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Vidlice zásuvky a spojky |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 20 mm |
| EAN | 8595017202070 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB3251-01915 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AMEDWP20
KOD VÝR.:E080109
EAN.:5904093475088
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:NAZT40DIG
KOD VÝR.:368010000
EAN.:8595209900944
KOD KRAT.:OSISMSOLTBLLANTBKBT
KOD VÝR.:4058075763784
EAN.:4058075763784
KOD KRAT.:SISSN5200E
KOD VÝR.:SSN5200E
EAN.:8592718021597
KOD KRAT.:HTRSR2B
KOD VÝR.:V110
EAN.:8595614702003
KOD KRAT.:OSQPTI35/220/240S
KOD VÝR.:4008321073112
EAN.:4008321073112
KOD KRAT.:BEP0034
KOD VÝR.:1906110200
EAN.:8595025363862
KOD KRAT.:PHLEDB7/CDF/E14
KOD VÝR.:8719514309746
EAN.:8719514309746
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena