EMOS USB kabel 2.0 C/M-i16P/M 1M bílý Kód:SM7015W
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500600530 |
| Váha | .308 kg |
| Délka | 136 |
| Rozměry | 136x121x121mm |
| Balení | 12 ks |
| Průměr | 121 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 111 mm |
| Označení zdroje | PAR38 |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 13.6 cm |
| Příkon | 175 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 111 mm |
| Typ reflektoru | PAR38 |
| Užitý zdroj | klasická žárovka |
| Výška balení | 141 mm |
| Životnost | 5000 hod |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| EOC | 871150060053020 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500600530 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHZIR175PAR38 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08727900207316 | bal | 4 | ks |
| EAN | 08711500135650 | bal | 4 | ks |
| EOC | 871150060053015 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8727900207316 | box | 11 | ks |
| GPC | 923801444210 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500135650 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:BESM7015W
KOD VÝR.:2335076014
EAN.:8592920118443
KOD KRAT.:AN211P/15X10/MODRA
KOD VÝR.:5906194001937
EAN.:5906194001937
KOD KRAT.:PHI8718696163320
KOD VÝR.:3123731P1
EAN.:8718696163320
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
KOD KRAT.:KKNR68/10_ZB
KOD VÝR.:NR 68/10_ZB
EAN.:8595057619043
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
KOD KRAT.:PHLEDHLSHOUT5MEU
KOD VÝR.:8718699709853
EAN.:8718699709853
KOD KRAT.:NO111147
KOD VÝR.:111147
EAN.:8592765111470
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena