Schneider lišta propojovací - přísluš. konekt. 25mm ;set.4ks
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
| Délka balení | 39 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 41 mm |
| Výška balení | 1251 mm |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Typ svítidla | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8718696163320 |
| Délka | 1205 |
| Šířka | 28 |
| Výška | 34 |
| Rozměry | 34x1205x28mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 1800 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 18 W |
| Krytí | IP20 |
| EAN | 8718696163320 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8718696163320 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AM21098
KOD VÝR.:21098
EAN.:3303430210986
KOD KRAT.:KKNR68/10_ZB
KOD VÝR.:NR 68/10_ZB
EAN.:8595057619043
KOD KRAT.:KNZL120
KOD VÝR.:70962
EAN.:8594056490356
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
KOD KRAT.:PHLEDHLSHOUT5MEU
KOD VÝR.:8718699709853
EAN.:8718699709853
KOD KRAT.:NO111147
KOD VÝR.:111147
EAN.:8592765111470
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
KOD KRAT.:EE1000485
KOD VÝR.:1000485
EAN.:8592847001477
KOD KRAT.:BEK0201
KOD VÝR.:1821100100
EAN.:8592920030189
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena