| Výrobce: | |
| Výrobce | Kanlux |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 240 ks |
| EAN | 8594056490356 |
| Šířka | 21 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 120 mm |
| Podskupina zboží | Spotřebiče a nářadí |
| přepravní rozměr cm | 12 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 21 mm |
| EAN | 8594056490356 | ks | 1 | ks |
| KOD | KNZL120 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPP143
KOD VÝR.:PP143
EAN.:8592718020583
KOD KRAT.:PHLEDHLSHOUT5MEU
KOD VÝR.:8718699709853
EAN.:8718699709853
KOD KRAT.:NO111147
KOD VÝR.:111147
EAN.:8592765111470
KOD KRAT.:EAZ-MS-1.6/3
KOD VÝR.:248407
EAN.:4015082484071
KOD KRAT.:EE1000485
KOD VÝR.:1000485
EAN.:8592847001477
KOD KRAT.:BEK0201
KOD VÝR.:1821100100
EAN.:8592920030189
KOD KRAT.:MORS400KUPR
KOD VÝR.:OZVORS400KUPR
KOD KRAT.:VA16611
KOD VÝR.:16611
EAN.:4008496678044
KOD KRAT.:HDL412F
KOD VÝR.:L412F
EAN.:8596425164691
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena