ENERGIZER baterie alkalická ALKALINE.POWER AA/LR6 ;BL4
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Produktová řada | ALKALINE POWER |
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900247893 |
| Balení | 12 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR03 |
| Označení zdroje | AAA |
| Podskupina zboží | mikrotužkové baterie (typ AAA) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 8 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | 17638900410829 | box | 11 | bli |
| KOD | ENLR3APBL4 | bli | 5 | bli |
| EAN | 7638900247893 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENLR6APBL4
KOD VÝR.:7638900246599
EAN.:7638900246599
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:AB5517-2389 B1
KOD VÝR.:5517-2389 B1
EAN.:8595017212574
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:BEP5502
KOD VÝR.:1907010010
EAN.:8595025319739
KOD KRAT.:ENFCR2
KOD VÝR.:7638900026429
EAN.:7638900026429
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:PHZH300KL15
KOD VÝR.:871150003659950
EAN.:8711500036599
KOD KRAT.:DR10/B6
KOD VÝR.:50536221
EAN.:4043752174793
KOD KRAT.:PHELEDT25.9/830UO
KOD VÝR.:8720169292475
EAN.:8720169292475
KOD KRAT.:OSVHITS2000/D/S/HF
KOD VÝR.:4008321338310
EAN.:4008321338310
KOD KRAT.:KKHN8X45_XX
KOD VÝR.:HN 8X45_XX
EAN.:8595057618527
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:MONNZLD36AT
KOD VÝR.:2130361000513
EAN.:5902448911038
KOD KRAT.:PHQRCS7503CL4000WH
KOD VÝR.:871155938113800
EAN.:8711559381138
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena