OSRAM autožárovka H7 ORIGINAL 64210 55W 12V PX26d
KOD KRAT.:OSA64210
KOD VÝR.:4050300332185
EAN.:4050300332185
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 5906194010014 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 38 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194010014 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/38X10/CERNA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA64210
KOD VÝR.:4050300332185
EAN.:4050300332185
KOD KRAT.:OSA5007
KOD VÝR.:4050300838427
EAN.:4050300838427
KOD KRAT.:OSA3893-02B
KOD VÝR.:4050300647609
EAN.:4050300647609
KOD KRAT.:KKLP35_HD
KOD VÝR.:LP 35_HD
EAN.:8595057615977
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
KOD KRAT.:PHPIEA5.5W/827
KOD VÝR.:872790096856900
EAN.:8727900968569
KOD KRAT.:OSA3157DWP-02B
KOD VÝR.:4062172151641
EAN.:4062172151641
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena