EATON jistič PL6 3-pól. 16A B 6kA
KOD KRAT.:EAPL6-B16/3
KOD VÝR.:286589
EAN.:4015082865894
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000923 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000923 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/CERV | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:EAPL6-B16/3
KOD VÝR.:286589
EAN.:4015082865894
KOD KRAT.:EAPL6-B16/1
KOD VÝR.:286521
EAN.:4015082865214
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:BEP0315
KOD VÝR.:1902030500
EAN.:8595025301055
KOD KRAT.:BEP0412
KOD VÝR.:1902040200
EAN.:8595025301222
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:BEP0515
KOD VÝR.:1902050500
EAN.:8595025301130
KOD KRAT.:MDSBM4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048833
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena