OSRAM halogenová žárovka HALOPIN PRO 66733 33W 230V G9
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
| Výrobce: | |
| Produktová řada | OKTA |
|---|---|
| Výrobce | MODUS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595073708158 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 170 mm |
| Podskupina zboží | High-baye |
| přepravní rozměr cm | 17 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 120 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 8595073708158 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOOKTAZAVES2 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:EKSHT-1/230V
KOD VÝR.:SHT-1/230V
EAN.:8595188130424
KOD KRAT.:OSISFCI24/840S
KOD VÝR.:4058075618121
EAN.:4058075618121
KOD KRAT.:PHI8719514419339
KOD VÝR.:871951441933900
EAN.:8719514419339
KOD KRAT.:LDKLIC01_041
KOD VÝR.:01.041
EAN.:8595138100439
KOD KRAT.:SIPS16
KOD VÝR.:PS16
EAN.:8595092108403
KOD KRAT.:PHWHFRTDI128-54TL5
KOD VÝR.:871829166205100
EAN.:8718291662051
KOD KRAT.:PHI8721103104939
KOD VÝR.:872110310493900
EAN.:8721103104939
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena