KOPOS víčko ke krab KU68 V 68 pr.83mm 2šroubky
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595568910592 |
| Průměr | 73 mm |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 65.79 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 6.579 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 65.79 mm |
| Výška balení | 65.79 mm |
| Způsob montáže | pod omítku |
| Barevné provedení | šedá |
| EAN | 8595568910592 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKKP68_KA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKV68_HA
KOD VÝR.:V 68_HA
EAN.:8595057600577
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:KKKO68_HB
KOD VÝR.:KO 68_HB
EAN.:8595057600539
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:GPZR6
KOD VÝR.:1012204000
EAN.:4891199000119
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:WG221-412
KOD VÝR.:0221-0412-2210412
EAN.:4050821808435
KOD KRAT.:EAPL6-B16/1
KOD VÝR.:286521
EAN.:4015082865214
KOD KRAT.:AMEPH0100121
KOD VÝR.:EPH0100121
EAN.:3606480524844
KOD KRAT.:AMEPH2800221
KOD VÝR.:EPH2800221
EAN.:3606480525933
KOD KRAT.:OSA64210-1BL
KOD VÝR.:4062172395014
EAN.:4062172395014
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
KOD KRAT.:OSILSP1500/940/5/IP6
KOD VÝR.:4058075706033
EAN.:4058075706033
KOD KRAT.:OSA2827DC-2BL
KOD VÝR.:4062172394758
EAN.:4062172394758
KOD KRAT.:PHLEDMFP5.9/927E14DT
KOD VÝR.:871951444961900
EAN.:8719514449619
KOD KRAT.:OSILSV1500/840/5/IP6
KOD VÝR.:4058075705647
EAN.:4058075705647
KOD KRAT.:OSAOEINVU300
KOD VÝR.:4062172406598
EAN.:4062172406598
KOD KRAT.:PHLEDA6040/5.5W/BL
KOD VÝR.:871829176391800
EAN.:8718291763918
KOD KRAT.:OSA6418-2BL
KOD VÝR.:4062172396141
EAN.:4062172396141
KOD KRAT.:HTRSJ2
KOD VÝR.:V065
EAN.:8595614701051
KOD KRAT.:PHQSGS102/SGS104BOWL
KOD VÝR.:872790013746099
EAN.:8727900137460
KOD KRAT.:PHLEDHFST727W/WH
KOD VÝR.:8719514279179
EAN.:8719514279179
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena