ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 50x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/50X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194020013
EAN.:5906194020013
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 200 ks |
| EAN | 5906194000619 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 19 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 50 mm |
| Výška balení | 50 mm |
| EAN | 5906194000619 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/19X20/CERNA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/50X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194020013
EAN.:5906194020013
KOD KRAT.:OSA6411
KOD VÝR.:4050300891354
EAN.:4050300891354
KOD KRAT.:RTSUPERCLIK1
KOD VÝR.:SUPERCLIK1
EAN.:8050040860227
KOD KRAT.:OSISAHWORK
KOD VÝR.:4099854109607
EAN.:4099854109607
KOD KRAT.:AN111P/50X9/SEDSTR
KOD VÝR.:111P50X9
EAN.:5906194002224
KOD KRAT.:OSA64193-01B
KOD VÝR.:4050300925127
EAN.:4050300925127
KOD KRAT.:OSA64211NBS
KOD VÝR.:4052899992665
EAN.:4052899992665
KOD KRAT.:OSA2341
KOD VÝR.:4008321132529
EAN.:4008321132529
KOD KRAT.:MGLG7105.5/CW/E27
KOD VÝR.:LG7105.5-E27-4000K
EAN.:4892657063721
KOD KRAT.:PHIW8719514551855
KOD VÝR.:871951455185500
EAN.:8719514551855
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena