ABB vidlice úhlová 2P+PE 250V/16A ;bílá
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 400 ks |
| EAN | 8595057600577 |
| Průměr | 83 mm |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 31.2 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 3.12 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 31.2 mm |
| Výška balení | 31.2 mm |
| EAN | 8595057600577 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKV68_HA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:KKKO97V_HB
KOD VÝR.:KO 97 V_HB
EAN.:8595057600546
KOD KRAT.:MDSBC6.4/3.2
KOD VÝR.:RCACS 6,4/3,2-1000
EAN.:8591120048635
KOD KRAT.:KKKUL68-45/LD_NA
KOD VÝR.:KUL 68-45/LD_NA
EAN.:8595568929709
KOD KRAT.:KKKU68-45_KA
KOD VÝR.:KU 68-45_KA
EAN.:8595568936233
KOD KRAT.:MDSBC4.8/2.4
KOD VÝR.:RCACS 4,8/2,4-1000
EAN.:8591120048611
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:SEZ6304-15/S
KOD VÝR.:6304-15 P/S
EAN.:8594031135678
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:PHLEDMVP3.4/927D27
KOD VÝR.:871951435553800
EAN.:8719514355538
KOD KRAT.:MOHL/1W/E/3/SE/X/OP
KOD VÝR.:OZN/HL/1W/E/3/SE/X/OP
EAN.:5902448947327
KOD KRAT.:KKLHD40X20_HD
KOD VÝR.:LHD 40X20_HD
EAN.:8595057610170
KOD KRAT.:PHQZRS750CCPEBK
KOD VÝR.:871155914152799
EAN.:8711559141527
KOD KRAT.:PHI53172/31/P0
KOD VÝR.:8718696154519
EAN.:8718696154519
KOD KRAT.:PHLEDCPB5/827F
KOD VÝR.:871951431250000
EAN.:8719514312500
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena