ENERGIZER baterie hodinková 392/384 ;MBL1
KOD KRAT.:ENH392/384MBL1
KOD VÝR.:7638900083095
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000930 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| KOD | AN211P/15x10/SM | ks | 1 | ks |
| EAN | 5906194000930 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:ENH392/384MBL1
KOD VÝR.:7638900083095
KOD KRAT.:GPZR20
KOD VÝR.:1012402000
EAN.:4891199000072
KOD KRAT.:GP910ABL2
KOD VÝR.:1021091012
EAN.:4891199000065
KOD KRAT.:AM13445
KOD VÝR.:13445
EAN.:3303430134459
KOD KRAT.:MOSTL4000C3/ND
KOD VÝR.:STL4000C3/ND
EAN.:8596099010553
KOD KRAT.:BEP5731
KOD VÝR.:3402116000
EAN.:8592920084304
KOD KRAT.:FPWT30
KOD VÝR.:4WT-30
EAN.:5906197305063
KOD KRAT.:OSQTP5149230
KOD VÝR.:4008321329370
EAN.:4008321329370
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:MOFIT4000A4KN/ND
KOD VÝR.:FIT4000A4KN600/ND
EAN.:8596099024789
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena