ANTICOR elektroizolační páska PVC 211.Electrix 15x10 ;černá
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
| Výrobce: | |
| Výrobce | ANTICOR |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 500 ks |
| EAN | 5906194000954 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 15 mm |
| Podskupina zboží | Upevňovací materiál |
| přepravní rozměr cm | 4 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 40 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| EAN | 5906194000954 | ks | 1 | ks |
| KOD | AN211P/15X10/BILA | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AB5518-2929 B
KOD VÝR.:5518-2929 B
EAN.:8595017230165
KOD KRAT.:DRRC14BL2
KOD VÝR.:5000394055988
EAN.:5000394055988
KOD KRAT.:VA4106LLBL4
KOD VÝR.:4106
EAN.:4008496525157
KOD KRAT.:EADILER-40-G(24VDC)
KOD VÝR.:010223
EAN.:4015080102236
KOD KRAT.:OSTHNS13
KOD VÝR.:4052899040410
EAN.:4052899040410
KOD KRAT.:MO1064364000
KOD VÝR.:1064364000
EAN.:8596099026561
KOD KRAT.:TRZ4-FB
KOD VÝR.:16101
EAN.:8590515161010
KOD KRAT.:PHI59323/17/PN
KOD VÝR.:8718696155776
EAN.:8718696155776
KOD KRAT.:GPCR2032
KOD VÝR.:1042203215
EAN.:4891199001147
KOD KRAT.:SIPF13
KOD VÝR.:PF13
EAN.:8595092122065
KOD KRAT.:MO12023610205
KOD VÝR.:12023610205
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena