ABB CLASSIC spínač jednopólový ř.1 ;bílá
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 400 ks |
| EAN | 8595017215278 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 3 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8595017215278 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5912-91004 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AN211P/15X10/CERNA
KOD VÝR.:5906194000961
EAN.:5906194000961
KOD KRAT.:AN211P/15X10/ZLUTA
KOD VÝR.:5906194000985
EAN.:5906194000985
KOD KRAT.:AB5512C-2349 B1
KOD VÝR.:5512C-2349 B1
EAN.:8595017219276
KOD KRAT.:BEP5705
KOD VÝR.:3402005000
EAN.:8595025363589
KOD KRAT.:KO173016008
KOD VÝR.:173016008
EAN.:4008223526099
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:OSH66733PRO
KOD VÝR.:4008321208668
EAN.:4008321208668
KOD KRAT.:WG221-413
KOD VÝR.:0221-0413-2210413
EAN.:4050821808442
KOD KRAT.:TESZKL40
KOD VÝR.:40003556
EAN.:8595557035510
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:OSH66725OVEN
KOD VÝR.:4008321703552
EAN.:4008321703552
KOD KRAT.:AB3938A-00034 B
KOD VÝR.:2CHA480034-A4500.
EAN.:8595017220548
KOD KRAT.:OSITRUFLT038
KOD VÝR.:4058075782167
EAN.:4058075782167
KOD KRAT.:AB5543N-C02100 B
KOD VÝR.:5543N-C02100 B
EAN.:8595017245077
KOD KRAT.:MOZH11
KOD VÝR.:1000004001
EAN.:8595073762396
KOD KRAT.:MORX250C45N4/ND
KOD VÝR.:RX250C45N4/ND
EAN.:8596099042448
KOD KRAT.:PHI53092/31/12
KOD VÝR.:8718291487944
EAN.:8718291487944
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena