KOPOS víčko ke krab 1-nás VLK 80/R 80x80x9mm oble rohy
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
| Výrobce: | |
| Výrobce | ABB |
|---|---|
| Produktová řada | CLASSIC |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595017220159 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 32 mm |
| Podskupina zboží | Vypínače ABB |
| přepravní rozměr cm | 10.5 cm |
| Skupina zboží | Vypínače a zásuvky |
| Šířka balení | 81 mm |
| Výška balení | 105 mm |
| Způsob montáže | na povrch |
| Druh strojku | zásuvka |
| EAN | 8595017220159 | ks | 1 | ks |
| KOD | AB5512-2249 B1 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:KKVLK80/R_HB
KOD VÝR.:VLK 80/R_HB
EAN.:8595057616325
KOD KRAT.:DR13/B6
KOD VÝR.:50536207
EAN.:4043752174694
KOD KRAT.:KKLK80X28R/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28R/1_HB
EAN.:8595057616479
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:MGLC0402.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0402.9-E14-2700K
EAN.:4892657063370
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSA64210-1BL
KOD VÝR.:4062172395014
EAN.:4062172395014
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:AB5513A-C02357 B
KOD VÝR.:5513A-C02357 B
EAN.:8595017263033
KOD KRAT.:OSA7528-2BL
KOD VÝR.:4062172396448
EAN.:4062172396448
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:PHI8721103105578
KOD VÝR.:872110310557800
EAN.:8721103105578
KOD KRAT.:OSDL55/78UVA
KOD VÝR.:4008321894618
EAN.:4008321894618
KOD KRAT.:EATR-G3/8
KOD VÝR.:272481
EAN.:4015082724818
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:OSF4099854134111
KOD VÝR.:4099854134111
EAN.:4099854134111
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/1/25-11
KOD VÝR.:193886
EAN.:9010238040090
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14ZB
KOD VÝR.:4058075729100
EAN.:4058075729100
KOD KRAT.:OEZSM1E-1
KOD VÝR.:39261
EAN.:8590125392613
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena