LEDVANCE SMART+ luster P40 4.9W/40W E14 2700K 470lm Dim 20Y ZB
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14ZB
KOD VÝR.:4058075729100
EAN.:4058075729100
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 9010238040090 |
| Délka | 17,5mm |
| Rozměry | 17,5x85x43,5mm |
| Šířka | 85mm |
| Výška | 43,5mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 17.5 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 8.5 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 85 mm |
| Výška balení | 43.5 mm |
| Napětí | 220-240 V |
| KOD | EAZ-SCH230/1/25-11 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9010238038837 | bal | 4 | ks |
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14ZB
KOD VÝR.:4058075729100
EAN.:4058075729100
KOD KRAT.:OEZSM1E-1
KOD VÝR.:39261
EAN.:8590125392613
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
KOD KRAT.:GH-DI6-12
KOD VÝR.:6921340
KOD KRAT.:OSTHNS7OFR
KOD VÝR.:4050300941202
EAN.:4050300941202
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
KOD KRAT.:AMA9Z11425
KOD VÝR.:A9Z11425
EAN.:3606480442360
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena