PHILIPS LED lineár 14W/120W R7S 3000K 2000lm Dim 15Y 118mm BL
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699773694 |
| Váha | .09 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 14.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 3000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | lineární |
| Ekvivalentní náhrada za | 120 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | R7s |
| Provedení | čirá |
| Příkon | 14 W |
| Světelný tok | 2000 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001353603 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699773694 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDR7S14W/830D/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699773700 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDR7S14W/830D/BL
KOD VÝR.:8718699773694
EAN.:8718699773694
KOD KRAT.:PHI8721103105578
KOD VÝR.:872110310557800
EAN.:8721103105578
KOD KRAT.:OSDL55/78UVA
KOD VÝR.:4008321894618
EAN.:4008321894618
KOD KRAT.:EATR-G3/8
KOD VÝR.:272481
EAN.:4015082724818
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:OSF4099854134111
KOD VÝR.:4099854134111
EAN.:4099854134111
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/1/25-11
KOD VÝR.:193886
EAN.:9010238040090
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14ZB
KOD VÝR.:4058075729100
EAN.:4058075729100
KOD KRAT.:OEZSM1E-1
KOD VÝR.:39261
EAN.:8590125392613
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
KOD KRAT.:GH-DI6-12
KOD VÝR.:6921340
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena