PHILIPS HUE Hue Flux outdoor strip light 6m EU
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
| Výrobce: | |
| Výrobce | EATON |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4015082724818 |
| Délka | 55 |
| Rozměry | 36x90x44mm |
| Šířka | 36 |
| Výška | 90 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 36 mm |
| Podskupina zboží | Modulární přístroje |
| přepravní rozměr cm | 9 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 90 mm |
| Výška balení | 44 mm |
| KOD | EATR-G3/8 | ks | 1 | ks |
| EAN | 9007912380450 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHH8721103089090
KOD VÝR.:872110308909000
EAN.:8721103089090
KOD KRAT.:OSF4099854134111
KOD VÝR.:4099854134111
EAN.:4099854134111
KOD KRAT.:EAZ-SCH230/1/25-11
KOD VÝR.:193886
EAN.:9010238040090
KOD KRAT.:OSESMP4.9DE14ZB
KOD VÝR.:4058075729100
EAN.:4058075729100
KOD KRAT.:OEZSM1E-1
KOD VÝR.:39261
EAN.:8590125392613
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
KOD KRAT.:GH-DI6-12
KOD VÝR.:6921340
KOD KRAT.:OSTHNS7OFR
KOD VÝR.:4050300941202
EAN.:4050300941202
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena