OEZ motorový spouštěč 3-pol 1A SM1E-1 690V
KOD KRAT.:OEZSM1E-1
KOD VÝR.:39261
EAN.:8590125392613
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075729100 |
| Délka | 92.00 |
| Průměr | 47.00 mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Délka balení | 61.01000000 mm |
| Podskupina zboží | Svět. zdroje |
| přepravní rozměr cm | 15.4 cm |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 96.01000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 40 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 20000 hod |
| EAN | 4058075729100 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075729117 | box | 11 | ks |
| KOD | OSESMP4.9DE14ZB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OEZSM1E-1
KOD VÝR.:39261
EAN.:8590125392613
KOD KRAT.:PHI8721103105530
KOD VÝR.:872110310553000
EAN.:8721103105530
KOD KRAT.:GH-DI6-12
KOD VÝR.:6921340
KOD KRAT.:OSTHNS7OFR
KOD VÝR.:4050300941202
EAN.:4050300941202
KOD KRAT.:OSISMGARDDOT4
KOD VÝR.:4058075478558
EAN.:4058075478558
KOD KRAT.:BEP0003
KOD VÝR.:1904030000
EAN.:8595025310002
KOD KRAT.:HDN001
KOD VÝR.:N001
EAN.:8595118860018
KOD KRAT.:AMA9Z11425
KOD VÝR.:A9Z11425
EAN.:3606480442360
KOD KRAT.:AB2CSF202001R1400
KOD VÝR.:2CSF202001R1400
EAN.:8012542780106
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena