ABB CLASSIC zásuvka 2-násobná 2x2P+PE 81x81mm ;bílá
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
| Výrobce: | |
| Výrobce | KOPOS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595057616325 |
| Šířka | 81 |
| Balení | 10 ks |
| Délka | 81 |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| bezaholegový | NE |
| Délka balení | 42.16 mm |
| Materiál | plast |
| Podskupina zboží | Krabice |
| přepravní rozměr cm | 4.216 cm |
| Skupina zboží | Elektromateriál |
| Šířka balení | 42.16 mm |
| Výška balení | 42.16 mm |
| EAN | 8595057616325 | ks | 1 | ks |
| KOD | KKVLK80/R_HB | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AB5512-2249 B1
KOD VÝR.:5512-2249 B1
EAN.:8595017220159
KOD KRAT.:WG2273-203
KOD VÝR.:2273-0203-22730203
EAN.:4050821027850
KOD KRAT.:KKLK80X28R/1_HB
KOD VÝR.:LK 80X28R/1_HB
EAN.:8595057616479
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:KKKP68_KA
KOD VÝR.:KP 68_KA
EAN.:8595568910592
KOD KRAT.:WG2273-202
KOD VÝR.:2273-0202-22730202
EAN.:4050821027843
KOD KRAT.:MGLC0402.9/WW/E14
KOD VÝR.:LC0402.9-E14-2700K
EAN.:4892657063370
KOD KRAT.:ENCR2025
KOD VÝR.:7638900083026
EAN.:7638900083026
KOD KRAT.:ENE90
KOD VÝR.:7638900083064
EAN.:7638900083064
KOD KRAT.:MDMCV60
KOD VÝR.:8594031135975
EAN.:8594031135975
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENA76BL2
KOD VÝR.:7638900083071
EAN.:7638900083071
KOD KRAT.:KCNH05
KOD VÝR.:NH05
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena