KOPOS krabice pod omítku KPR68_KA 73x66mm; hluboká
KOD KRAT.:KKKPR68_KA
KOD VÝR.:KPR 68_KA
EAN.:8595057648302
| Výrobce: | |
| Výrobce | DURACELL |
|---|---|
| Produktová řada | Plus New |
| Logistické informace: | |
| EAN | 5000394141988 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 40 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Označení IEC | LR20 |
| Označení zdroje | D |
| Podskupina zboží | velké monočlánky (typ D) |
| přepravní rozměr cm | 8 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 80 mm |
| Výška balení | 25 mm |
| Napětí | 1.5 V |
| náplň | Alkalická |
| EAN | -5000394141988 | bli | 5 | bli |
| KOD | DRMN1300PBL2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 5000394141988 | bli | 5 | bli |
| EAN | 05000394141995 | box | 11 | bli |
KOD KRAT.:KKKPR68_KA
KOD VÝR.:KPR 68_KA
EAN.:8595057648302
KOD KRAT.:VA2014SLBL2
KOD VÝR.:2014
EAN.:4008496556304
KOD KRAT.:OSVNAVT100S4Y
KOD VÝR.:4050300015743
EAN.:4050300015743
KOD KRAT.:OSILPCM33/90840U12
KOD VÝR.:4099854004100
EAN.:4099854004100
KOD KRAT.:OSILPC33/90/840
KOD VÝR.:4099854017223
EAN.:4099854017223
KOD KRAT.:MOSPMP5000KN4/550/ND
KOD VÝR.:SPMP5000KN4/550/ND
EAN.:8596099101831
KOD KRAT.:MOHSP/2x3W/C/1/SE/X/
KOD VÝR.:OZN/HSP/2x3W/C/1/SE/X/TR/OTW
EAN.:5902448911922
KOD KRAT.:PHI8721103039958
KOD VÝR.:872110303995800
EAN.:8721103039958
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena