TESLAMP žárovka čirá pro průmyslove použiti 100W 230V E27
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
| Výrobce: | |
| Výrobce | VARTA |
|---|---|
| Produktová řada | Electronics |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008496276882 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2032 |
| Označení zdroje | CR2032 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| EAN | 4008496276882 | bli | 5 | bli |
| KOD | VACR2032BL1 | bli | 5 | bli |
| EAN | 4008496031979 | box | 11 | bli |
| EAN | 4008496043866 | bal | 4 | bli |
KOD KRAT.:TESZKL100
KOD VÝR.:40003559
EAN.:8595557035114
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:VACR2025BL1
KOD VÝR.:4008496276875
EAN.:4008496276875
KOD KRAT.:OSHLX64634
KOD VÝR.:4050300006819
EAN.:4050300006819
KOD KRAT.:VA4703MPBL4
KOD VÝR.:4703
EAN.:4008496104734
KOD KRAT.:VA4223
KOD VÝR.:4223
EAN.:4008496261628
KOD KRAT.:SIDT06
KOD VÝR.:DT06
EAN.:8592718012854
KOD KRAT.:AB3553-07289 B1
KOD VÝR.:3553-07289 B1
EAN.:8595017204685
KOD KRAT.:AB3901H-A05020 18
KOD VÝR.:3901H-A05020 18
EAN.:8592624067368
KOD KRAT.:AN211P/15X10/HNEDA
KOD VÝR.:5906194000947
EAN.:5906194000947
KOD KRAT.:HDL829
KOD VÝR.:L829
EAN.:8595118848139
KOD KRAT.:SEZSPE7ZE
KOD VÝR.:PE 7 ZE
EAN.:5907484332878
KOD KRAT.:PHI8721103110053
KOD VÝR.:872110311005300
EAN.:8721103110053
KOD KRAT.:DRLR44BL2
KOD VÝR.:5000394504424
EAN.:5000394504424
KOD KRAT.:BEPM1011
KOD VÝR.:1914090072
EAN.:8595025389916
KOD KRAT.:MGLA10027
KOD VÝR.:LA10027
KOD KRAT.:MOETE/1W/B/1/SA/ATWH
KOD VÝR.:OZN/ETE/1W/B/1/SA/AT/WH
EAN.:5902448932712
KOD KRAT.:KNGU10
KOD VÝR.:00402
EAN.:5905339004024
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena