PHILIPS zářivka TL-D 36W/16 G13 žlutá
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514492776 |
| Rozměry | 77x77x129mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 146 mm |
| Podskupina zboží | Smart zařízení |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Šířka balení | 176 mm |
| Výška balení | 140 mm |
| EAN | 8719514492776 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003562602 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHIH8719514492776 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951449277600 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08719514492783 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHL36/16
KOD VÝR.:871150072751040
EAN.:8711500727510
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena