NARVA trubková žárovka 15W 240V E14 /371003/
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 96 ks |
| EAN | 8594031133810 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 3 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 30 mm |
| Patice | E14 |
| KOD | EE-AB12540340 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490099 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594031133810 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:NAZT15
KOD VÝR.:371003000
EAN.:8595209903969
KOD KRAT.:NAZH25
KOD VÝR.:369003000
EAN.:4014501006146
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:AB6619A-A06357 B
KOD VÝR.:6619A-A06357 B
EAN.:8592624446804
KOD KRAT.:TESZKL60
KOD VÝR.:40003177
EAN.:8595557035527
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PHH8720169364745
KOD VÝR.:872016936474500
EAN.:8720169364745
KOD KRAT.:PHI8721103037077
KOD VÝR.:872110303707700
EAN.:8721103037077
KOD KRAT.:EATLE
KOD VÝR.:101064
EAN.:4015081011698
KOD KRAT.:PHI8720169376083
KOD VÝR.:872016937608300
EAN.:8720169376083
KOD KRAT.:SIWM-30W-O
KOD VÝR.:WM-30W-O
EAN.:8592718028367
KOD KRAT.:AB2CDS251001R0467
KOD VÝR.:2CDS251001R0467
EAN.:4016779496124
KOD KRAT.:PH8720169283886
KOD VÝR.:872016928388600
EAN.:8720169283886
KOD KRAT.:BES9125
KOD VÝR.:2309010050
EAN.:8595025385512
KOD KRAT.:HDD998
KOD VÝR.:D998
EAN.:8595118858091
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena