ENERGIZER baterie alkalická INDUSTRIAL AAA/LR03 ;10-Pack
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
| Výrobce: | |
| Výrobce | ENERGIZER |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 7638900381795 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 20 mm |
| Nabíjecí | NE |
| Napětí | 3 V |
| náplň | Lithiová |
| Označení IEC | CR2450 |
| Označení zdroje | CR2450 |
| Podskupina zboží | knoflíkové baterie |
| přepravní rozměr cm | 2 cm |
| Skupina zboží | Baterie |
| Šířka balení | 20 mm |
| Výška balení | 3 mm |
| KOD | ENCR2450B2 | bli | 5 | bli |
| EAN | 17638900381792 | box | 11 | bli |
| EAN | 7638900381795 | bli | 5 | bli |
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:AB3553-06289 H3
KOD VÝR.:3553-06289 H3
EAN.:8595017204418
KOD KRAT.:KKTYP210_FA
KOD VÝR.:TYP210_FA
EAN.:8595057613539
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:AB3553-06289 B1
KOD VÝR.:3553-06289 B1
EAN.:8595017204333
KOD KRAT.:PAR20ZCBL2
KOD VÝR.:R20RZ/2BP
EAN.:5410853032779
KOD KRAT.:OSEDD6/840EM
KOD VÝR.:4058075823112
EAN.:4058075823112
KOD KRAT.:GPRC039502PP
KOD VÝR.:1032122090
EAN.:4891199212628
KOD KRAT.:YETDII10A
KOD VÝR.:112121
EAN.:3838895000129
KOD KRAT.:PAR14ZCBL2
KOD VÝR.:R14RZ/2BP
EAN.:5410853032809
KOD KRAT.:OB2056232
KOD VÝR.:2056232
EAN.:4012195879312
KOD KRAT.:OS4099854454561
KOD VÝR.:4099854454561
EAN.:4099854454561
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena