Schneider CEDAR PLUS střídavý přepínač r. 6 IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000560
KOD VÝR.:WDE000560
EAN.:3303432400187
| Výrobce: | |
| Výrobce | ELEMAN |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 48 ks |
| EAN | 8595108200428 |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 30 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 6 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 30 mm |
| Výška balení | 60 mm |
| Patice | E27 |
| EAN | 8595108200428 | ks | 1 | ks |
| KOD | EE-AB135213400 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8594160490136 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000560
KOD VÝR.:WDE000560
EAN.:3303432400187
KOD KRAT.:ENCR2032B1
KOD VÝR.:7638900083040
EAN.:7638900083040
KOD KRAT.:EE-AB1900161
KOD VÝR.:1900-161
EAN.:8595108200596
KOD KRAT.:BES08273
KOD VÝR.:2402730132
EAN.:8595025321299
KOD KRAT.:AB3553-05289 B1
KOD VÝR.:3553-05289 B1
EAN.:8595017203992
KOD KRAT.:OSA64210
KOD VÝR.:4050300332185
EAN.:4050300332185
KOD KRAT.:MGLG200133/WW/E27
KOD VÝR.:LG200133-OPv00-E27-2700K
EAN.:4892657098716
KOD KRAT.:MGLG268165-OPv00/830
KOD VÝR.:LG268165-OPv00
EAN.:4892657113174
KOD KRAT.:SIPF-S
KOD VÝR.:PF-S
EAN.:8592718022594
KOD KRAT.:PCE2256L
KOD VÝR.:225-6L
EAN.:9003399124952
KOD KRAT.:AB3553-01289 B1
KOD VÝR.:3553-01289 B1
EAN.:8595017203329
KOD KRAT.:BES08272
KOD VÝR.:2402720132
EAN.:8595025321282
KOD KRAT.:OS4099854513268
KOD VÝR.:4099854513268
EAN.:4099854513268
KOD KRAT.:PH8720169302075
KOD VÝR.:872016930207500
EAN.:8720169302075
KOD KRAT.:OS4099854514012
KOD VÝR.:4099854514012
EAN.:4099854514012
KOD KRAT.:DRMN11/B1
KOD VÝR.:5000394015142
EAN.:5000394015142
KOD KRAT.:PHVCDMT70/942
KOD VÝR.:871150019927015
EAN.:8711500199270
KOD KRAT.:OS4099854419454
KOD VÝR.:4099854419454
EAN.:4099854419454
KOD KRAT.:AMA9A15320
KOD VÝR.:A9A15320
EAN.:3606480542619
KOD KRAT.:DRMN27/B1
KOD VÝR.:5000394023352
EAN.:5000394023352
KOD KRAT.:PHI8721103068996
KOD VÝR.:872110306899600
EAN.:8721103068996
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena