LEDVANCE svít.bater.LED DOORLED.SOLAR 3W 320lm/840 PIR ;bílá
KOD KRAT.:OSIDOSWT
KOD VÝR.:4058075267909
EAN.:4058075267909
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075523838 |
| Délka | 1000.00 |
| Energetická třída | F |
| Šířka | 10.00 |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 61.00000000 mm |
| Podskupina zboží | LED pásky a přísl. |
| přepravní rozměr cm | 19 cm |
| Skupina zboží | Chytrá domácnost |
| Světelný tok | 320 lm |
| Šířka balení | 190.00000000 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Výška balení | 154.00000000 mm |
| Výška/hloubka | 2.60 |
| Způsob montáže | na povrch |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Užitý zdroj | led modul |
| EAN | 4058075523838 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSISMF3.6RGBTWWF | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075523845 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIDOSWT
KOD VÝR.:4058075267909
EAN.:4058075267909
KOD KRAT.:OSISMF15RGBTWNEOWF
KOD VÝR.:4058075504783
EAN.:4058075504783
KOD KRAT.:MOQP3E/250ND
KOD VÝR.:QP3E600/250ND
EAN.:8595073715538
KOD KRAT.:PHI8721103104878
KOD VÝR.:872110310487800
EAN.:8721103104878
KOD KRAT.:PHIH17442/30/P7
KOD VÝR.:8718696170601
EAN.:8718696170601
KOD KRAT.:EABC-U-2/24-TW-ECO
KOD VÝR.:281710
EAN.:4015082817107
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena