PHILIPS LED reflektor R63 4.5W/60W E27 2700K 345lm/36° Dim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
| Výrobce: | |
| Výrobce | MODUS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8596099015459 |
| Délka | 1196 |
| Šířka | 296 |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | Aluminium |
| Délka balení | 1210 mm |
| materiál krytu (u svítidel) | plast - strukturovaný |
| materiál těla svítidla | Aluminium |
| Možnost závěsné montáže | ANO |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| přepravní rozměr cm | 121 cm |
| Přímé/nepřímé (u svítidla) | Přímé |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| symetrický/nesymetrický (u svítidla) | Symetrické |
| Šířka balení | 320 mm |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Třída svítidla | II |
| Účinnost svítidla | 114 |
| Úhel vyzařování | >80 st. |
| Užitý zdroj | LED výměnný zdroj/modul |
| Včetně driveru | ANO |
| Včetně zdroje | ANO |
| Výška balení | 70 mm |
| Výška/hloubka | 15 |
| Výzbroj | proudem řízený |
| Zástavbová délka | 410 |
| Zástavbová hloubka | 15 |
| Zástavbová šířka | 90 |
| Životnost | 80000 hod |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Krytí | IP20 |
| Napětí | 220-240 V |
| Příkon | 35 W |
| Světelný tok | 4000 lm |
| EAN | 8596099015459 | ks | 1 | ks |
| KOD | MOQN3C/700ND | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDR634.5W/WWD/BL
KOD VÝR.:8718699773830
EAN.:8718699773830
KOD KRAT.:YETECT24PT
KOD VÝR.:001101003
EAN.:3838895456605
KOD KRAT.:YETECH12PT
KOD VÝR.:001101062
EAN.:3838895551751
KOD KRAT.:OSA64193
KOD VÝR.:4050300001470
EAN.:4050300001470
KOD KRAT.:BEJ0199
KOD VÝR.:2504200100
EAN.:8595025316387
KOD KRAT.:MOLLLX6000RL2MAT4ND
KOD VÝR.:LLLX6000RL2MAT4ND
EAN.:8596099047535
KOD KRAT.:OSHLX64250
KOD VÝR.:4050300012407
EAN.:4050300012407
KOD KRAT.:PHIH17434/30/P7
KOD VÝR.:8718696170526
EAN.:8718696170526
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena