ENERGIZER baterie alkalická MN21/A23 E23A ;BL1
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557031864 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 35 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 9.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 35 mm |
| Výška balení | 97 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 8595557035305 | ks | 1 | ks |
| KOD | TESZ3530 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035602 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035609 | box | 11 | ks |
| EAN | 8595557031864 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557031861 | box | 11 | ks |
| EAN | 57031861 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:ENA23
KOD VÝR.:7638900083057
EAN.:7638900083057
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:TESZ3533
KOD VÝR.:40003533
EAN.:8595557035473
KOD KRAT.:GPA76
KOD VÝR.:1041007615
EAN.:4891199011597
KOD KRAT.:EE-AB135113400
KOD VÝR.:1351-13400
EAN.:8594160490112
KOD KRAT.:AB5536-2154
KOD VÝR.:5536-2154
EAN.:8595017214202
KOD KRAT.:TESZ3565
KOD VÝR.:40003565
EAN.:8595557035657
KOD KRAT.:ENLR03INBL10
KOD VÝR.:7638900361063
EAN.:7638900361063
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:GPZR03/4SH
KOD VÝR.:1012104000
EAN.:4891199014574
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:YETDII16A
KOD VÝR.:112122
EAN.:3838895000143
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena