ELEMAN objímka plast.+keram.E27 černo-bílá; Kód:133
KOD KRAT.:EE-AB1332136
KOD VÝR.:1332-136
EAN.:8594160490013
| Výrobce: | |
| Výrobce | TESLAMP |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8595557035473 |
| Balení | 100 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 45 mm |
| Podskupina zboží | Žárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.4 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 45 mm |
| Výška balení | 74 mm |
| Patice | E14 |
| EAN | 8595557035473 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557031802 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8595557035633 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035470 | box | 11 | ks |
| EAN | 18595557031809 | box | 11 | ks |
| KOD | TESZ3533 | ks | 1 | ks |
| EAN | 18595557035630 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:EE-AB1332136
KOD VÝR.:1332-136
EAN.:8594160490013
KOD KRAT.:NAZR5025IR
KOD VÝR.:352000010
EAN.:8595209945303
KOD KRAT.:SEZ6303-13
KOD VÝR.:6303-13
EAN.:8585007331651
KOD KRAT.:EAPL7-B13/3
KOD VÝR.:263388
EAN.:4015082633882
KOD KRAT.:PHIW8720169072275
KOD VÝR.:8720169072275
EAN.:8720169072275
KOD KRAT.:OSH64760/240
KOD VÝR.:4050300209920
EAN.:4050300209920
KOD KRAT.:PHWHIDPV70SONC3
KOD VÝR.:871869653151800
EAN.:8718696531518
KOD KRAT.:PHLEDH8720169254503
KOD VÝR.:8720169254503
EAN.:8720169254503
KOD KRAT.:KACYKYLO3C1.5
KOD VÝR.:CYKYLo3x1.5
EAN.:8591043357371
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena