PHILIPS žárovka T25 25W 230V E14 do trub 300st.
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699764630 |
| Váha | .104 kg |
| Rozměry | xxmm |
| Balení | 4 ks |
| Energetická třída | D |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 200 W |
| Označení zdroje | A95 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 22.6 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 3452 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | opál |
| Příkon | 23 W |
| Tvar zdroje | klasická žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871869976463000 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002372901 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699764630 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDA23/827/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699764647 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHZH300KL25
KOD VÝR.:871150003871550
EAN.:8711500038715
KOD KRAT.:PHLEDCPD/E9.5/840
KOD VÝR.:872016929051800
EAN.:8720169290518
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/840
KOD VÝR.:8720169308923
EAN.:8720169308923
KOD KRAT.:OSESTCVALEM18.3840
KOD VÝR.:4099854042522
EAN.:4099854042522
KOD KRAT.:PHLEDCGU106.2W927DBL
KOD VÝR.:8718699774097
EAN.:8718699774097
KOD KRAT.:NAZH15TROUBA
KOD VÝR.:370001000
EAN.:4014501006122
KOD KRAT.:NAZR5025
KOD VÝR.:352001000
EAN.:8595209904003
KOD KRAT.:PHL8/33-640
KOD VÝR.:871150070473327
EAN.:8711500704733
KOD KRAT.:PHLS2
KOD VÝR.:871150069750933
EAN.:8711500697509
KOD KRAT.:OSHLX64627
KOD VÝR.:4050300006802
EAN.:4050300006802
KOD KRAT.:NAH383004000
KOD VÝR.:383004000
EAN.:8595209905376
KOD KRAT.:NAZH25TROUBA
KOD VÝR.:370002010
EAN.:8595209975737
KOD KRAT.:PHLEDCPA23W/WW
KOD VÝR.:871951434667300
EAN.:8719514346673
KOD KRAT.:VA4914LPBL2
KOD VÝR.:4008496559312
EAN.:4008496559312
KOD KRAT.:VA4903LPBL4
KOD VÝR.:4903
EAN.:4008496559749
KOD KRAT.:OSTULTVITLUX
KOD VÝR.:4008321543929
EAN.:4008321543929
KOD KRAT.:HTRZT1.5T
KOD VÝR.:V465
EAN.:8595614707404
KOD KRAT.:PHIW8719514554856_pos
KOD VÝR.:871951455485600
EAN.:8719514554856
KOD KRAT.:OSTHNS5OFR
KOD VÝR.:4008321229946
EAN.:4008321229946
KOD KRAT.:OSESMB5TWWF
KOD VÝR.:4058075485556
EAN.:4058075485556
KOD KRAT.:OEZPV1425AgG
KOD VÝR.:6730
EAN.:8590125067306
KOD KRAT.:OSESMP4.9TWE14WF
KOD VÝR.:4058075778634
EAN.:4058075778634
KOD KRAT.:BEPC0413
KOD VÝR.:1902240300
EAN.:8592920008287
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena