Schneider CEDAR PLUS sériový přepínač r. 5 IP44 bílá
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
| Výrobce: | |
| Produktová řada | MASTER super 80 |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8711500632104 |
| Váha | 0.2168 kg |
| Rozměry | 1514x28x28mm |
| Balení | 25 ks |
| Délka | 1500 |
| Průměr | 26 |
| Energetická třída | A |
| Technické parametry: | |
| Barevné provedení | BÍLÁ |
| Délka balení | 1520 mm |
| Označení zdroje | T8 |
| Podskupina zboží | Zářivky |
| Průměr trubice | 28 |
| přepravní rozměr cm | 151.5 cm |
| Reflektor | NE |
| s nouzovým zdrojem? | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 5240 lm |
| Šířka balení | 29.5 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Tvar zdroje | T8 |
| Užitý zdroj | zářivka |
| Výška balení | 28 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Patice | G13 |
| Příkon | 58 W |
| Životnost | 15000 hod |
| EOC | 871150063210440 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500632104 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500632111 | box | 11 | ks |
| EAN | 08711500632111 | box | 11 | ks |
| EAN | 8711500622839 | box | 11 | ks |
| KOD | PHL58/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 08711500622839 | box | 11 | ks |
| GPC | 927922082723 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8711500622709 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMWDE000550
KOD VÝR.:WDE000550
EAN.:3303432400163
KOD KRAT.:MOED4000A4Z60/3/602
KOD VÝR.:ED4000A4Z60/3/600/ND
EAN.:8596099038809
KOD KRAT.:OS4058075843684
KOD VÝR.:4058075843684OS4099854668678
EAN.:4058075843684
KOD KRAT.:GPLR6S2SH
KOD VÝR.:1013202002
EAN.:4891199216671
KOD KRAT.:PHVCDMTMW360/842
KOD VÝR.:871869664610600
EAN.:8718696646106
KOD KRAT.:DEV718sCWI.129-45.W3
KOD VÝR.:V718sCWI.129/45.W3
KOD KRAT.:MOQN2F600/1050ND
KOD VÝR.:QN2F600/1050ND
EAN.:8596099084257
KOD KRAT.:GH-KU-L6X8
KOD VÝR.:6926154
EAN.:8591120074597
KOD KRAT.:AMA9F04320
KOD VÝR.:A9F04320
EAN.:3606480440670
KOD KRAT.:BEP01705
KOD VÝR.:1902010500
EAN.:8592920069974
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena