PHILIPS LED zářivka filament T32 7W/40W E27 1800K 470lm NonDim 15Y amber
KOD KRAT.:PHLEDFT7/818A
KOD VÝR.:872016919125900
EAN.:8720169191259
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine Batten (generace 4) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514948884 |
| Technické parametry: | |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | Liniová |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Typ svítidla | Liniová |
| Krytí | IP20 |
| Příkon | 49 W |
| Světelný tok | 6400 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514948884 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401834984 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951494888499 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQBN126C64S/84018 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDFT7/818A
KOD VÝR.:872016919125900
EAN.:8720169191259
KOD KRAT.:OSEF1906A-828001
KOD VÝR.:4058075836662
EAN.:4058075836662
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OS4099854466793
KOD VÝR.:4099854466793
EAN.:4099854466793
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
KOD KRAT.:OSET2.3/827
KOD VÝR.:4099854066993
EAN.:4099854066993
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena