OSRAM LED globe filament 1906 G125 8.4W/60W E27 2400K 806lm Dim 15Y ; zlatá
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
| Výrobce: | |
| Produktová řada | bulb 1906 |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4058075836662 |
| Délka | 110.00 |
| Průměr | 60.00 mm |
| Balení | 6 ks |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | A60 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | ANO |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 806 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4058075836679 | box | 11 | ks |
| EAN | 4058075836662 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSEF1906A-828001 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OS4099854466793
KOD VÝR.:4099854466793
EAN.:4099854466793
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
KOD KRAT.:OSET2.3/827
KOD VÝR.:4099854066993
EAN.:4099854066993
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
KOD KRAT.:OS4099854065217
KOD VÝR.:4099854065217
EAN.:4099854065217
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena