Schneider OptiLine.45 podlahová krabice do betonu pro 6/8 krabic 265x188
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854466793 |
| Délka | 121.00 |
| Průměr | 35.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Označení zdroje | BA35 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Provedení | čirá |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854466809 | box | 11 | ks |
| EAN | 4099854466793 | ks | 1 | ks |
| KOD | OS4099854466793 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
KOD KRAT.:OSET2.3/827
KOD VÝR.:4099854066993
EAN.:4099854066993
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
KOD KRAT.:OS4099854065217
KOD VÝR.:4099854065217
EAN.:4099854065217
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena