OSRAM LED žárovka filament 1906.spiral A60 5.9W/60W E27 2700K 806lm Dim;čirá
KOD KRAT.:OSEF1906A-828001
KOD VÝR.:4058075836662
EAN.:4058075836662
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169191259 |
| Rozměry | 106x32x106mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 46 mm |
| Označení zdroje | T32 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 17.7 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 75 mm |
| Výška balení | 177 mm |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 470 lm |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929003627701 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016919125900 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFT7/818A | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169191259 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSEF1906A-828001
KOD VÝR.:4058075836662
EAN.:4058075836662
KOD KRAT.:OSEF1906G-137884_pos
KOD VÝR.:4099854137884
EAN.:4099854137884
KOD KRAT.:OS4099854466793
KOD VÝR.:4099854466793
EAN.:4099854466793
KOD KRAT.:AMISM50330
KOD VÝR.:ISM50330
EAN.:3606480030819
KOD KRAT.:OSET2.3/827
KOD VÝR.:4099854066993
EAN.:4099854066993
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
KOD KRAT.:OS4099854065217
KOD VÝR.:4099854065217
EAN.:4099854065217
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena