LEDVANCE kit.montážní pro 3-fáz. průb. montáž DP 1200 1x HOUSING 5x2.5 ;
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 4099854066993 |
| Délka | 58.00 |
| Průměr | 25.00 mm |
| Technické parametry: | |
| Barva těla | BÍLÁ |
| Ekvivalentní náhrada za | 20 W |
| Označení zdroje | T26 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| S pohybovým čidlem? | false |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Patice | E14 |
| Provedení | opál |
| Světelný tok | 200 lm |
| Úhel vyzařování | 200 st. |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 4099854066993 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSET2.3/827 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4099854067006 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:OSIDPTH-KITH11200
KOD VÝR.:4058075695078
EAN.:4058075695078
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
KOD KRAT.:OS4099854065217
KOD VÝR.:4099854065217
EAN.:4099854065217
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena