LEDVANCE LED zářivka SubstiTUBE EM T8 1.2m 16W/36W G13 1800lm/865 30Y
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
| Výrobce: | |
| Produktová řada | Master |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| EAN | 8720169275270 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Ekvivalentní náhrada za | 39 W |
| Označení zdroje | T5 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Patice | G5 |
| Světelný tok | 2800 lm |
| Životnost | 50000 hod |
| KOD | PHELEDTM18.5W840HO | ks | 1 | ks |
| EAN | 8720169275270 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929003734702 | ks | 1 | ks |
| EOC | 872016927527000 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
KOD KRAT.:OS4099854065217
KOD VÝR.:4099854065217
EAN.:4099854065217
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena