PHILIPS LED zářivka MASTER 230 EM T5 HO 0.9m 18.5W/39W G5 2800lm/840 50Y
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
| Výrobce: | |
| Výrobce | LEDVANCE |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| Balení | 30 ks |
| EAN | 4058075695078 |
| Délka | 1150mm |
| Šířka | 27mm |
| Výška | 16mm |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 135 mm |
| Podskupina zboží | Příslušenství a náhradní díly |
| přepravní rozměr cm | 13.5 cm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Šířka balení | 135 mm |
| Výška balení | 40 mm |
| Výška/hloubka | 16 |
| KOD | OSIDPTH-KITH11200 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075695078 | ks | 1 | ks |
| EAN | 4058075695085 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHELEDTM18.5W840HO
KOD VÝR.:872016927527000
EAN.:8720169275270
KOD KRAT.:OSELST8EM36/16/865
KOD VÝR.:4099854075063
EAN.:4099854075063
KOD KRAT.:OSA64193NB220
KOD VÝR.:4062172399449
EAN.:4062172399449
KOD KRAT.:OS4099854065217
KOD VÝR.:4099854065217
EAN.:4099854065217
KOD KRAT.:OS4099854434648
KOD VÝR.:4099854434648
EAN.:4099854434648
KOD KRAT.:OSELT5EXHE21/10/865
KOD VÝR.:4099854294204
EAN.:4099854294204
KOD KRAT.:OS4099854434969
KOD VÝR.:4099854434969
EAN.:4099854434969
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena