PHILIPS LED žárovka A60 9.5W/75W E27 2700K 1055lm NonDim 15Y opál 6-pack
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8719514307629 |
| Váha | .048 kg |
| Rozměry | 45,5x50,5x50,5mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 35 W |
| Označení zdroje | MR16 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| přepravní rozměr cm | 6.2 cm |
| Příkon | 4.4 W |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Světelný tok | 345 lm |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 12 V |
| Patice | GU5.3 |
| Provedení | čirá |
| Reflektor | ANO |
| Tvar zdroje | reflektor |
| Životnost | 15000 hod |
| EAN | 08719514307636 | box | 11 | ks |
| EAN | 8719514307629 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002494603 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDMR164.4/WW | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E14/BL
KOD VÝR.:8718699777555
EAN.:8718699777555
KOD KRAT.:OSH64428OVEN
KOD VÝR.:4050300308050
EAN.:4050300308050
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW_pos
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:AB2CDS200946R0003
KOD VÝR.:2CDS200946R0003
EAN.:4016779697965
KOD KRAT.:SIPB34
KOD VÝR.:PB34
EAN.:8595092129392
KOD KRAT.:BES1111
KOD VÝR.:2400517252
EAN.:8595025308764
KOD KRAT.:KACYKY3C2.5-50m
KOD VÝR.:8595067595054
EAN.:5907802029886
KOD KRAT.:OS23835
KOD VÝR.:4052899623835
EAN.:4052899623835
KOD KRAT.:PHLEDH8720169392182
KOD VÝR.:8720169392182
EAN.:8720169392182
KOD KRAT.:AMMIP22212
KOD VÝR.:MIP22212
EAN.:3606480147975
KOD KRAT.:SEZ6456-13
KOD VÝR.:10001482.00
EAN.:8585007314821
KOD KRAT.:AMA9C30811
KOD VÝR.:A9C30811
EAN.:3606480088957
KOD KRAT.:PHLEDHFA7.2W/WHE
KOD VÝR.:871951434294100
EAN.:8719514342941
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena