PHILIPS LED reflektor Classic PAR16 3.8/50W GU10 2700-2200K 345lm/36° Dim 15Y BL
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699777555 |
| Váha | .0185 kg |
| Rozměry | 82x45x45mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 2 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E14 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001238695 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699777555 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFP2/827/E14/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699777562 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHLEDGU103.8W/WGDCBL
KOD VÝR.:8718699774233
EAN.:8718699774233
KOD KRAT.:PHLEDFB4/WW/BL
KOD VÝR.:8718699777531
EAN.:8718699777531
KOD KRAT.:PHELEDT8.5/840
KOD VÝR.:8720169308923
EAN.:8720169308923
KOD KRAT.:PH8720169324671
KOD VÝR.:872016932467100
EAN.:8720169324671
KOD KRAT.:PHELEDT4.5/840
KOD VÝR.:8720169308886
EAN.:8720169308886
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:GH-SBM9.5/4.8
KOD VÝR.:SBM9.5/4.8
EAN.:8591120048888
KOD KRAT.:PHI31802/31/EO
KOD VÝR.:8718696163603
EAN.:8718696163603
KOD KRAT.:PHIH8719514388512
KOD VÝR.:871951438851200
EAN.:8719514388512
KOD KRAT.:EA100D125Q
KOD VÝR.:100D125Q
EAN.:5027590427609
KOD KRAT.:BEF61912
KOD VÝR.:2001191020
EAN.:8595025318879
KOD KRAT.:GP189
KOD VÝR.:1041018910
EAN.:4891199015519
KOD KRAT.:OSH64427SAX
KOD VÝR.:4058075094239
EAN.:4058075094239
KOD KRAT.:SIDA27
KOD VÝR.:DA27
EAN.:8592718018856
KOD KRAT.:SP72991201
KOD VÝR.:72991201
EAN.:4013902934584
KOD KRAT.:MGLC0404.9/CD/E14
KOD VÝR.:LC0404.9-E14-6500K
EAN.:4892657053470
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena