PHILIPS zářivka TL STANDARD MINI 13W/33-640 G5
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
| Výrobce: | |
| Výrobce | PHILIPS |
|---|---|
| Logistické informace: | |
| EAN | 8718699763299 |
| Váha | .018 kg |
| Rozměry | 80x45x45mm |
| Balení | 4 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 53 mm |
| Označení zdroje | P45 |
| Podskupina zboží | LED světelné zdroje |
| Provedení | filament |
| přepravní rozměr cm | 12.7 cm |
| Příkon | 2 W |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 63 mm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Výška balení | 127 mm |
| Ekvivalentní náhrada za | 25 W |
| Index barevného podání | 80-89 |
| Možnost stmívat | NE |
| Napětí | 220-240 V |
| Patice | E27 |
| Světelný tok | 250 lm |
| Tvar zdroje | kapková žárovka |
| Životnost | 15000 hod |
| GPC | 929001238755 | ks | 1 | ks |
| EAN | 8718699763299 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHLEDFP2/827/E27/BL | ks | 1 | ks |
| EAN | 08718699763305 | box | 11 | ks |
KOD KRAT.:PHL13/33-640
KOD VÝR.:871150070475727
EAN.:8711500704757
KOD KRAT.:OSEDS6/830EM
KOD VÝR.:4058075823013
EAN.:4058075823013
KOD KRAT.:PHLEDTF2.1W/827/BL
KOD VÝR.:871869978333402
EAN.:8718699783334
KOD KRAT.:PHLEDMR164.4/WW
KOD VÝR.:8719514307629
EAN.:8719514307629
KOD KRAT.:PHLEDA9.5/827
KOD VÝR.:8720169324190
EAN.:8720169324190
KOD KRAT.:PHLEDA4.2/827
KOD VÝR.:8720169324039
EAN.:8720169324039
KOD KRAT.:PHLEDA7/827
KOD VÝR.:8720169324114
EAN.:8720169324114
KOD KRAT.:ENLR06INBL10
KOD VÝR.:7638900361056
EAN.:7638900361056
KOD KRAT.:OSEDS6/840EM#
KOD VÝR.:4058075558083
EAN.:4058075558083
KOD KRAT.:PHLEDMR112.3/WW/BL
KOD VÝR.:8718699774059
EAN.:8718699774059
KOD KRAT.:PHLEDFP2/827/E27/BL_pos
KOD VÝR.:8718699763299
EAN.:8718699763299
KOD KRAT.:MOLLL4000RM2KV4ND
KOD VÝR.:LLL4000RM2KV4ND
EAN.:8595073725599
KOD KRAT.:MOIKO418NZ
KOD VÝR.:IKO418600NZ
EAN.:8595073724318
KOD KRAT.:WG773-332
KOD VÝR.:773-332
EAN.:8594031136101
KOD KRAT.:MOLVPU/3W/C/1/SA/X/W
KOD VÝR.:OZN/LVPU/3W/C/1/SA/X/WH
EAN.:5902448948829
KOD KRAT.:PHLEDH8720169230095
KOD VÝR.:872016923009500
EAN.:8720169230095
KOD KRAT.:MDSBC3.2/1.6
KOD VÝR.:RCACS 3,2/1,6-1000
EAN.:8591120048598
KOD KRAT.:MDSBC9.5/4.8
KOD VÝR.:RCACS 9,5/4,8-1000
EAN.:8591120048666
KOD KRAT.:PHPIEGU104.7/WW
KOD VÝR.:872790097044900
EAN.:8727900970449
KOD KRAT.:AMINS52103
KOD VÝR.:INS52103
EAN.:3606489818913
KOD KRAT.:SIPB31
KOD VÝR.:PB31
EAN.:8592718026332
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena