PHILIPS LED panel Coreline RC136B 23-38.5W 3400-5700lm/830 100Y ;DALI OC
KOD KRAT.:PHQRCRC136B-764125
KOD VÝR.:872016976412599
EAN.:8720169764125
| Výrobce: | |
| Produktová řada | CoreLine vestavné (generace 3) |
|---|---|
| Výrobce | PHILIPS |
| Logistické informace: | |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8719514512191 |
| Technické parametry: | |
| Možnost stmívat | DALI |
| Patice | Ostatní |
| Podskupina zboží | LED panely |
| Příkon | 31 W |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Teplota chromatičnosti | 4000 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Neutrální |
| Světelný tok | 4300 lm |
| Užitý zdroj | led modul |
| Životnost | 50000 hod |
| EAN | 8719514512191 | ks | 1 | ks |
| EOC | 871951451219100 | ks | 1 | ks |
| GPC | 911401880581 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHQRCRC136B-512191 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:PHQRCRC136B-764125
KOD VÝR.:872016976412599
EAN.:8720169764125
KOD KRAT.:PHI8719514453227
KOD VÝR.:871951445322700
EAN.:8719514453227
KOD KRAT.:PHI8720169365087
KOD VÝR.:872016936508700
EAN.:8720169365087
KOD KRAT.:PHI8719514328693
KOD VÝR.:871951432869300
EAN.:8719514328693
KOD KRAT.:OSA9012
KOD VÝR.:4008321863997
EAN.:4008321863997
KOD KRAT.:OS4099854430572
KOD VÝR.:4099854430572
EAN.:4099854430572
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena