OSRAM autožárovka HIR2 STANDARD 9012 55W 12V PX22d
KOD KRAT.:OSA9012
KOD VÝR.:4008321863997
EAN.:4008321863997
| Délka balení | 33 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 215 mm |
| Výška balení | 220 mm |
| Produktová řada | Magneos |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Úhel vyzařování | 110 st. |
| Patice | Ostatní |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| EAN | 8719514328693 |
| Šířka | 210 |
| Výška | 28 |
| Průměr | 210 mm |
| Rozměry | 28x210x210mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Světelný tok | 1200 lm |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 12 W |
| Barevné provedení | černá |
| Krytí | IP20 |
| Délka | 210 |
| EAN | 8719514328693 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHI8719514328693 | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002661131 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OSA9012
KOD VÝR.:4008321863997
EAN.:4008321863997
KOD KRAT.:OS4099854430572
KOD VÝR.:4099854430572
EAN.:4099854430572
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena