SOLIGHT flexošňůra 2 x 0.75mm 2m černá plochá vypínač
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
| Délka balení | 75 mm |
|---|---|
| Šířka balení | 187 mm |
| Výška balení | 90 mm |
| Světelný tok | 350 lm |
| Teplota chromatičnosti | 2700 K |
| Teplota chromatičnosti(slovně) | Teplá |
| Patice | Ostatní |
| Barevné provedení | nikl |
| Typ svítidla | downlight |
| S pohybovým čidlem? | NE |
| Výřez | 70 mm |
| EAN | 8718699755959 |
| Šířka | 85 |
| Výška | 55 |
| Průměr | 85 mm |
| Rozměry | 55x85x85mm |
| Skupina zboží | Profesionální svítidla |
| Podskupina zboží | Designová svítidla |
| Výrobce | PHILIPS |
| Index barevného podání | 80 |
| Úhel vyzařování | 36 st. |
| Užitý zdroj | LED |
| Příkon | 5 W |
| Krytí | IP65 |
| Délka | 85 |
| EAN | 8718699755959 | ks | 1 | ks |
| KOD | PHISL2610705W27KN3I | ks | 1 | ks |
| GPC | 929002374122 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
KOD KRAT.:OS4099854538704
KOD VÝR.:4099854538704
EAN.:4099854538704
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena