OSRAM LED pracovní svítidlo VAL FLEX 2X30W 865 OSRAM
KOD KRAT.:OS4099854430572
KOD VÝR.:4099854430572
EAN.:4099854430572
| Výrobce: | |
| Produktová řada | STANDARD |
|---|---|
| Výrobce | OSRAM |
| Logistické informace: | |
| EAN | 4008321863997 |
| Balení | 10 ks |
| Technické parametry: | |
| Délka balení | 47 mm |
| označení ECE | HIR2 |
| Patice | PX22d |
| Podskupina zboží | Autožárovky |
| přepravní rozměr cm | 7.1 cm |
| Reflektor | NE |
| Skupina zboží | Světelné zdroje |
| Šířka balení | 47 mm |
| Užití | Hlavní světlomet |
| Výška balení | 71 mm |
| Napětí | 12 V |
| Příkon | 55 W |
| EAN | 4008321863997 | ks | 1 | ks |
| KOD | OSA9012 | ks | 1 | ks |
KOD KRAT.:OS4099854430572
KOD VÝR.:4099854430572
EAN.:4099854430572
KOD KRAT.:PHISL2610705W27KN3I
KOD VÝR.:871869975595900
EAN.:8718699755959
KOD KRAT.:SIPF51
KOD VÝR.:PF51
EAN.:8592718019358
KOD KRAT.:OS4099854615382
KOD VÝR.:4099854615382
EAN.:4099854615382
KOD KRAT.:PHI53093/48/12
KOD VÝR.:8718291487845
EAN.:8718291487845
KOD KRAT.:OSA921
KOD VÝR.:4008321100948
EAN.:4008321100948
KOD KRAT.:PHQRC136B31S/840
KOD VÝR.:871951451218400
EAN.:8719514512184
KOD KRAT.:OS4058075602892
KOD VÝR.:4058075602892
EAN.:4058075602892
KOD KRAT.:DRRC20BL2
KOD VÝR.:5000394055995
EAN.:5000394055995
KOD KRAT.:OSILSV500/827/5/IP66
KOD VÝR.:4058075705425
EAN.:4058075705425
Kratochvíl, spol. s r.o. | Bienerova 1532 | 274 01 Slaný
© 2018 kratochvil-elektro.cz | Všechna práva vyhrazena